Dondurma Yarışları – Run With It

Run With It

 

 

 

 

Büyülü serin duyguların olduğu ekranın ortasına geç, devasa dondurma kabı şekline gir ve cesur savaşa hazırlan. Bu çekişmeyi kaldırıp doldurmayı al ve koş, senden onu almak isteyen herkesten kaç. 4 farklı aşamada amatör, ileri düzey veya prof şekilde oyna,  dört farklı koşucu ile yüksel ve süper tatlı doldurma ödülünü kazanmak için çabala. Eğlenmene bak. Player1 hareketleri için “W” “A” “S” “D” tuşlarını kullan. Player2 hareketleri için “SAĞ” “SOL” “YUKARI” “AŞAĞI” okları kullan. Oyunu durdurmak için “P” tuşunu kullan. Bölümü tekrar başlatmak için “R” tuşunu kullan. Hadi iyi yarışmalar !

Get to the middle of the screen where a magic chilly feelings, shaped as over-sized ice cream cup, awaits the bravest conqueror! Can you handle the competition as you get the ice cream and Run With It, escaping everyone that tries to claim it. Featuring four different stages on which you can play as amateur, advanced or pro runner, up to four different runners to play with and one super tasty ice cream that rewards your effort. Have fun! Player 1: WASD to move, jump and double jump. Player 2: Arrow keys to move, jump and double jump. P to pause the game, R to restart the current stage.

 


How to play

Player1 hareketleri için "W" "A" "S" "D" tuşlarını kullan. Player2 hareketleri için "SAĞ" "SOL" "YUKARI" "AŞAĞI" okları kullan. Oyunu durdurmak için "P" tuşunu kullan. Bölümü tekrar başlatmak için "R" tuşunu kullan. Player 1: WASD to move, jump and double jump. Player 2: Arrow keys to move, jump and double jump. P to pause the game, R to restart the current stage.

Related Posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.